2010/07/30

검사 프린세스 (Prosecutor Princess)

Prosecutor Princess - česky přeloženo jako "princezna prokurátorkou".
Toto drama i přes název nelze považovat za detektivní, narozdíl od japonského Fugoh Keiji (富豪刑事). Stylem je blízko k známému filmu "Pravá blondýnka" (Legaly Blond), ke kterému ho někteří lidé přirovnávají.

Úvod do děje:
Hlavní hrdinkou je čerstvá absolventka práv a začínající prokurátorka Ma Hye Ri. Není ale jen tak ledajakou prokurátorkou a životním stylem má blíže k namyšlené modelce žijící v luxusu a právo studovala kvůli otci, bohatému majiteli stavební korporace. První díly začínají serií neštasných událostí a katastrof pro Ma Hye Ri, kterými je postupně transformována z pyšné princezny v slušnou dívku.
To vše také díky pomoci advokáta Seo In Woo, který se zjakého si osobního důvodu zajímá o Ma Hye Ri. Jeho úmysly, ale nejsou tak ušlechtilé, jak se může na první pohled zdát. Také je tu ještě pohledný kolega prokurátor Yoon Se Joon, který padl hlavní hrdince do oka.

Tohle korejské drama je dost rozporuplné, alespoň z počátku - opět je potřeba vytrvat a po cca. pěti dílech teprve příběh dostává spád. Přehlédnu-li některá drobná klišé musím hodnotit toto drama ve skrze pozitivně. Lze bez potíží označit za kvalitní romantické korejské drama. Jak jinak doplněného skvělým hudební doprovodem.

Soundtrack (Pouze písně)
http://www.megaupload.com/?d=QO3OGS4M

Soundtrack (Úplný)
http://www.mediafire.com/?iwyik4ymwwd

Žádné komentáře: